کمپرسور اسکرال یا اسکرول چیست و چگونه کار میکند

کمپرسور اسکرال برای تراکم حجم بیشتری از گاز و رساندن آن به دما و فشار بالا کاربرد دارد و این عمل را به کمک دو مارپیچ حلزونی (اسکرال) ثابت و دوار (چرخش بدون گردش) انجام می‌دهد. بخار مبرد سرد به داخل مارپیچ ثابت کشیده شده و بین دو مارپیچ متراکم شده و در نهایت از وسط مارپیچ ثابت به طور یکنواخت خارج می‌شود. کمپرسورهای اسکرال جهت انواع چیلر سردخانه و کولر گازی کاربرد فراوانی دارند. شرکت ایران برودت میتواند این کمپرسور ها را با قیمت مناسب و رقابتی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. شما میتوانید جهت دریافت قیمت انواع کمپرسور اسکرال به فروشگاه اینترنتی مراجعه نموده و یا با ما تماس حاصل فرمایید.
MLZ/MLM - LLZ Danfoss Scroll refrigeration

کمپرسور اسکرال دانفوس

ویژگی های کمپسور اسکرال دانفوس میتوان به طول عمر بالا، کیفیت قطعات داخلی، قابلیت مکش صد در صد گاز، محافظ در مقابل ضربه مایع مبرد به داخل کمپرسور اشاره نمود. این نوع کمپرسور به سه سری SM, SY, H تقسیم میشود. سری H سه فاز و از قدرت دو الی هفت اسب بخار موجود میباشد و با گاز مبرد R22 در دمای اواپراتور بالا و پایین کار می کنند. سری SM دارای نه مدل میباشد، برق ورودی سه فاز و قدرت آنها از ۷/۵ ال ۱۵ اسب بخار میباشند و با گاز مبرد R22 کار میکنند. سری SY دارای سه مدل میباشند، برق ورودی سه فاز و قدرت آنها ۲۰ تا ۳۰ اسب بخار میباشد و با گاز R22کار میکنند و دارای صدای کنی میباشند. شرکت ایران برودت تمامی مدلهای کمپرسور اسکرال دانفوس را با مناسب ترین قیمت در سطح کشور به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت کمپرسور اسکرال دانفوس با شرکت تماس بگیرید

کمپرسور اسکرال کوپلند

کمپرسو‌رهای اسکرال کوپلند (Copeland compressor) جهت بازده‌های بالا، سطوح پایین صدا، ماندگاری بالا و قابلیت اعتمادپذیری فوق‌العاده مهندسی شده است. این کمپرسورها، امکان استفاده از مبردهای جدید و دوست‌دار محیط‌زیست در سیستم‌ها را مهیا می‌سازند. کمپرسور‌های اسکرال کوپلند دارای توان 1تا 60 اسب‌بخار بوده و با هدف کاربردهای مختلف شامل سیستم‌های تهویه‌مطبوع تجاری و خانگی، یخچال‌های صنعتی و تجاری و وسایل‌ حمل و نقل دارای یخچال استفاده می‌شوند.

تماس